Plány by byly, ale jak je zrealizovat?

Vymysleli jste si, že pojedete navštívit svou drahou polovičku do hlavního města, ale víte, že u ní nemůžete přespat, jelikož má na pokoji plno. Sežeňte si tedy levné ubytování v Praze , a překvapte ji tím, že jí pozvete na noc k sobě. Neplatí to, že když seženete přenocování za malé peníze, bude to vypadat nějak strašně. Hlavní město si tohle nedovolí. Vytvořte tak romantický večer pro Vás pro oba, a uvidíte, že to bude pro Vaši milou krásné překvapení.

Zbytečně nerozhazujte!

Pokud jste vášniví výletníci, určitě Vám záleží spíše na tom, co navštívíte, a ne na tom, kde přespíte. Jistě, že nechcete spát někde, kde to bude ošklivé, ale pokud budete celý den jezdit po výletech, určitě nebudete potřebovat kvůli noci nějaký luxusní hotel.

Plány by byly, ale jak je zrealizovat?
5 (100%)3